Odwiedź nasze Studio i skorzystaj z gratisowej wizualizacji.
Zaprojektuj z nami swoją łazienkę !

Naszym priorytetem jest zadowolenie naszych Klientów. Wspólnie stwórzmy łazienkę, która odzwierciedli Państwa indywidualne potrzeby.

Dbamy o to aby wnętrze, które stworzymy cieszyło Państwa na co dzień. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami wnętrzarskimi, pomożemy Państwu podjąć decyzję podczas wyboru materiałów do Państwa wymarzonej łazienki czy też innej części domu lub mieszkania. Zasugerujemy nowoczesne rozwiązania łączące funkcjonalność z oryginalną stylistyką, podpowiemy także  w jaki sposób optymalnie wykorzystać przestrzeń, aby podkreślić jej indywidualny charakter.

Jak wygląda przystąpienie do wizualizacji ?

  1. Wizyta w naszym Studiu z wymiarami łazienki. Bazujemy na rzutach od developera weryfikując jego poprawność  lub naszkicowanym odręcznie przez Klienta pomieszczeniu. Potrzebujemy wysokości pomieszczenia, długości ścian i obecne usytuowanie podłączeń wodno-kanalizacyjny, rozrysowaną ścianę z otworem okiennym i drzwiowym. Przy pomieszczeniach ze skosami prosimy o rozrysowanie ich odrębnie oraz dodatkowo przesłanie drogą elektroniczną zdjęć pomieszczenia.
  2. Wspólnie dobieramy płytki oraz pozostałe materiały wyposażenia do przygotowania wizualizacji 3D.
  3. Omawiamy bardzo szczegółowo koncepcję wstępnego projektu bazując na wszystkich Państwa potrzebach i oczekiwaniach.
  4. Tworzymy wizualizację zgonie ze wszystkimi ustaleniami a Państwo otrzymujecie ją w wersji elektronicznej na wskazany adres e-mail.

Po zatwierdzeniu przez Państwa ostatecznej koncepcji wizualizacji w dogodnym dla Państwa terminie szczegółowo omawiamy całokształt asortymentu,  który został wykorzystany w wizualizacji. Wizualizacja jest wartością dodaną do zakupów w naszym Studiu.

MASZ PYTANIE LUB POTRZEBUJESZ DODATKOWYCH INFORMACJI ? ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.